• ganoderma ganoderma-text V ČÍNE JU UŽ PO TISÍCROČIA
  POVAŽUJÚ ZA VEĽMI ÚČINNÚ
  LIEČIVÚ RASTLINU.
  LIEČIVÁ RASTLINA, KTORÁ
  ANI PRI DLHODOBOM UŽÍVANÍ NEMÁ
  ŽIADNE VEDĽAJŠIE ÚČINKY .
  PODPORUJE OBRANYSCHOPNOSŤ
  ORGANIZMU, SAMOLIEČBU.
 • ganoderma "ONE DRAGON MODELL" CELÝ PRIEBEH, OD PESTOVANIA
  AŽ PO PREDAJ JE POD
  KONTROLOU FIRMY.
 • ganoderma USKUTOČNI
  SVOJE SNY S DXN!
  TRVAJ NA SVOJOM ZDRAVÍ! BUĎ FINANČNE NEZÁVISLÝ! MAJ VYŠŠIU ŽIVOTNÚ ÚROVEŇ! USKUTOČNI SVOJE SNY!
video PRIDAJ SA!
TERAZ!
 

Zapíš sa na spravodaj

Krstné meno:

E-mail:

O výrobkoch:   Obchodná príležitosť

napíšte text

captcha
zmeniť text

Ale ja som chcela mať nejakú kávu. Pretože je dobré pre vaše zdravie, keď ju pijete. Začala som hľadať sieť pre kávu DXN. To som myslela pre seba. Potreboval som dobrého sponzora a prišiel sem. Dnešná situácia nie je najlepšia, keby som o tom napísala niekoľko myšlienok.

 

 

Všimol som si, že 2% obyvateľstva sa zaoberá ich zdravím. Iba toľko ľudí je dôležité byť zdraví. Nezaujíma o ňu 98%, keď je chorá. V dobe Hippokrates, jedlo ľudí bolo nielen ich jedlo, ale aj ich lieky. Dnešné jedlo, jeho voda - s malou prehnanosťou - je jed. Nie je to jej výživa, najmä jej liek. Naše vody sú infikované, konzumujeme veľa chemikálií, veľa syntetických, umelo vyrobených, veľa soli, cukru. Jedzme veľmi málo prírodných potravín.

 

 

Neobsahujú požadované množstvo minerálov, vitamínov, tukov ... atď., Žiadne živiny. Kvantitatívne veľa veľa, kvalitatívne. Väčšina našich liekov je syntetická, takže pri toľkých látkach potláčajúcich telo je pre telo nemožné začať. Preto existujú nedostatky, otravy. Počet autoimunitných ochorení sa zvýšil, vírusy a baktérie sa stávajú stále viac odolné. Bolesť je veľmi dôležitým indikátorom! Označuje, že niečo je zlé, začína sa mýliť, pôda, je tu niečo, čo tam nemusí byť ... atď. Vo všetkých prípadoch je potrebné hľadať a odstrániť príčinu. Zablokovanie signalizačného systému!

 

 

Podľa WHO má zdravie štyri hlavné faktory: 1 / Fyzikálne, 2 / Duševné, 3 / Spoločenské, 4 / duchovné blaho. S DXN to môžeme dosiahnuť. Pamätajte, že ochorenie je vždy drahšie ako zdravie. Znalosť človeka je vždy omnoho drahšia ako získavanie a uplatňovanie poznatkov. Mojou vášeňou je pomáhať ostatným úspešne žiť. Úspech nie je nič iné ako prejsť tým, čo ste urobili. Pomáham ľuďom, aby sa uzdravili prirodzene, bez liekov.

 

Už viac ako 20 rokov som sa zaviazal k tomu, že je jednoduchšie, ľahšie a lacnejšie chrániť zdravie než liečiť choroby. Podľa môjho systému viery je zdravý, kto je fyzicky, psychicky a finančne dobre. Tu pomáham svojim kolegom. DXN a moji kolegovia na vrchole mojej línie mi pomôžu dosiahnuť to čo najviac. Takže po tomto krátkom úvode sa teším na to všetci tí, ktorí jednoducho kúpiť vyzerajúce webové stránky, (môžete tiež osobné prevzatie produktov na mieste: Budapest, Terez Boulevard 8) zaujíma DXN Ganoderma obsahu výrobkov na, pri pohľade na seba kúpiť, ale nevedia, ako by chceli vstúpiť DXN core zákazníkmi, mať prácu, ale chcú stáť na niekoľkých nohách, Chcel by som vedieť, provízny systém DXN nie je ich práca, a preto pozor na zdroj príjmu, ktorí chcú získať ďalšie príjmy, ale nevedia, ako začať, chcem byť tímu DXN, ale neviete, kde si vybrať sponzora, chcú žiť na vyššej životnej úrovni, ale nevedia, čo majú robiť, majú otázky, ale nevedia, kto sa ich pýta. Myslím si, že je dôležité popísať, že všade, kde ste milovaní a zoznámení vo svete, internet vám dáva príležitosť získať správy o tejto skvelej príležitosti prostredníctvom našich webových stránok.

 

Stojí za to premýšľať o tom, či produkt alebo jeho obchodná príležitosť vyvolala váš záujem o to, či stojí za to alebo nie, aby sa pripojil k systému. Môžem vás uistiť, že ÁNO! Ak máte pocit, túto milosť v neformálnej práce, a samozrejme by ste chceli piť veľa kafe a sami zdravý a zostať zdravý máte záujem a vy sa rozhodnete, že by ste chceli, aby so mnou, dostanete všetku pomoc, aby som bol úspešný DXN internetový obchod! V tomto prípade budem váš sponzor. Tu nájdete moje kontaktné informácie na mojej webovej stránke.

 

Roland es Bela DXN team

DXN Facebook Share Share on Facebook

© Copyright DXN Europe 2009.